Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Windy do kotwic - TRAC Outdoor Products

2020-02-21
Windy do kotwic - TRAC Outdoor Products

TRAC Outdoor Products to rodzinna firma zajmująca się opracowywaniem produktów głownia do użytku w łodziach wędkarskich i hobby, założona w kwietniu 1998 roku i zlokalizowana na obrzeżach Nashville w Tennessee. Tom Rogers założył tę firmę w swojej piwnicy, ponieważ wiedział, że mógłby stworzyć lepszy produkt, który sprzedawałby się lepszej niż produkty oferowane przez konkurentów. Posiada dużą praktykę i wiedzę. Od wielu lat pracując w branży morskiej poznał zapotrzebowanie i rozpoczął tworzyć produkty firmy TRAC Outdoor. TRAC Outdoor Products rozrósł się do sporej wielkości fabryki, posiada własny magazyn i biuro z większą liczbą osób. Firma ciągle poprawia i udoskonala swoje produkty i w swojej pracy jest zmotywowana do tego, aby czas wolny był bardziej przyjemny dla wszystkich klientów. W rezultacie projektuje i wytwarza produkty, które lepiej spełniają określone potrzeby niż inne dostępne na rynku lub w unikalny sposób rozwiązują problem, którego nikt inny nie rozwiązał. Misją jest dostarczanie produktów o większej wygodzie, lepszych cechach i większej wartości dla żeglarzy i wędkarzy.

Głównym i najbardziej rozpoznawalnym produktem TRAC Outdoor Products  są wciągarki i windy do kotwic TRAC, wciągarki elektryczne do wciągania łodzi, pompy wody, pompy do wymiany płynów, oraz drobny osprzęt pokładowy. Wszystkie produkty stworzone są z myślą o użytkowniku. Wciągarki kotwiczne TRAC oferują prostą, płynną pracę i zapewniają doskonałą siłę trzymania. Wciągarki elektryczne wyposażone są w nowoczesne 12-Voltowe silniki przekładniowe prądu stałego, które zużywają mniej energii akumulatora niż inne marki.

Najmniejsza z wciągarek TRAC Anchor Zone20 ™ Elektryczna wciągarka kotwiczna z bardzo prostą konstrukcją.

• Z łatwością utrzyma niewielką łódź w żądanej strefie kotwiczenia

• Proste kotwiczenie za pomocą przycisku - Power UP / Power DOWN

• Podniesienie i opuszczenie kotwicy jednym palcem

• Zawiera 100 stóp (30m) liny

• Bezpieczny w użyciu z akumulatorem rozruchowym Zaprojektowany dla grzybów i kotwic rzecznych o masie do 20 funtów. (9 kg), zalecane 15 funtów (6,8 kg). (brak kotwicy w zestawie)

Nadaje się do wszystkich łodzi, na których wystarczy kotwa o masie 9 kg i lina 30 m.

Wyższe modele wciągarek ; TRAC Strike Zone25™, TRAC T10208-G3 Angler 30, TRAC T10219-G3 Deckboat 40. Posiadają nowatorską funkcję AutoDeploy na zasadzie wyłącznika krańcowego. Funkcja AutoDeploy automatycznie zatrzymuje wyciągarkę, gdy kotwica dotyka dna, i umożliwia dwie opcje:

• Kontrolowane dryfowanie: AutoDeploy wyczuwa dno, a gdy luz liny stanie się ciasny, lina jest automatycznie zwalniana, dopóki łódź nie zacznie się przytrzymywać, a następnie szpula zostanie zablokowana. Chcesz wypuścić więcej liny? Wystarczy nacisnąć ponownie przycisk wyłączania lub AutoDeploy. Nie trzeba przytrzymywać przycisku podczas wypuszczania liny. Wciągarka zatrzyma się automatycznie, gdy kotwica dotknie dna i stopniowo zwalnia więcej liny, aż kotwica utrzyma pozycję. W dowolnym momencie naciśnij przycisk W DÓŁ, aby zwolnić więcej liny lub ponownie naciśnij AutoDeploy.

• Zatrzymanie automatyczne zablokowanie bębna wciągarki, naciskając przycisk na przełączniku.

Po zakończonym wędkowania Bezpiecznie wyciągnij kotwice jednym przyciskiem.

Przytrzymaj przycisk UP, aby wyciągnąć i odzyskać kotwicę. Proste!

Wciągarki pakowane są w kartony zawierające w zależności od modelu;

  • Zawiera bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania z uchwytem montażowym do pulpitu
  • Rama ONE-PIECE zajmuje mniej miejsca na pokładzie, zaledwie 9 cali x 9 cali (23 cm x 23 cm)
  • Zintegrowany wałek kotwiący do kotwic o masie do 20 - 40 funtów. (9-18 kg)
  • Zamknięty 3-przyciskowy przełącznik wciągarki klasy morskiej
  • Lina kotwiczna 5 mm z podwójnym oplotem 30 m
  • W zestawie przewód zasilający
  • W zestawie wyłącznik przeciążeniowy z wciągarką elektryczną 12 V

Sklep żeglarski Szopeneria.pl jest wieloletnim dystrybutorem wind i wciągarek do kotwic Firmy TRAC Outdoor

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 101 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Wszystko ok!! POLECAM
2024-05-28
Wszystko w porządku. Zakupiony asortyment taki jak w opisie. Polecam.
pixel