Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wskaźniki, czujniki, zegary

( ilość produktów: 54 )

Kategoria "Wskaźniki, czujniki, zegary" w sklepie internetowym żeglarskim obejmuje szeroki wybór narzędzi pomiarowych, które pomogą monitorować różne parametry jachtu. W tej kategorii można znaleźć między innymi prędkościomierze, obrotomierze, mierniki poziomu wody, paliwa i fekaliów, a także wiele innych przydatnych narzędzi.

Prędkościomierz i obrotomierz to podstawowe przyrządy, które pozwalają na kontrolowanie prędkości i obrotów silnika. Dzięki temu można monitorować zużycie paliwa, a także kontrolować wydajność silnika i wykrywać ewentualne problemy.

Mierniki poziomu wody, paliwa i fekaliów są niezwykle przydatne na jachtach, gdzie ważne jest monitorowanie ilości płynów w zbiornikach. Dzięki nim można kontrolować poziom wody pitnej, oleju napędowego, czy też odpadów.Wszystkie te narzędzia pomiarowe pozwolą na dokładne kontrolowanie różnych parametrów na jachcie i zapewnią bezpieczeństwo i wygodę podczas żeglugi.

Oprócz zastosowań na jachtach i łodziach, wskaźniki, czujniki i zegary, takie jak prędkościomierze, obrotomierze, mierniki poziomu wody, paliwa, fekaliów, a także liczniki motogodzin, znajdują zastosowanie w innych dziedzinach, takich jak maszyny budowlane lub rolnicze. Liczniki motogodzin pozwalają na monitorowanie czasu pracy silnika i określenie momentu, kiedy należy wykonać przegląd lub wymianę części. Prędkościomierze i obrotomierze umożliwiają kontrolę pracy silnika oraz dostarczają informacji o prędkości obrotowej i prędkości poruszania się pojazdu lub maszyny. Mierniki poziomu paliwa, wody i fekaliów pozwalają na monitorowanie ilości cieczy w zbiornikach, co jest istotne dla bezpieczeństwa i komfortu użytkowników.

Zegary, wskaźniki i czujniki poziomu wody i paliwa do łodzi oraz kampera

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko wydajne i niezawodne silniki do łodzi, ale także różnego rodzaju czujniki i wskaźniki mierzące stan napełnienia zbiorników wody oraz paliwa, aby zapewnić Ci pełną kontrolę podczas rejsów. Oto kilka przykładów:

 1. Poziom naładowania akumulatora: Ten wskaźnik pozwala monitorować aktualny poziom naładowania akumulatora, umożliwiając planowanie rejsów zgodnie z dostępną energią.

 2. Wskaźnik mierzący temperaturę silnika: Dzięki niemu możesz śledzić temperaturę pracy silnika, co jest kluczowe dla jego bezpiecznej i efektywnej pracy.

 3. Poziom napełnienia zbiornika z wodą użytkową: Ten czujnik pozwala kontrolować ilość wody użytkowej w zbiorniku, co jest istotne dla wygody podczas podróży.

 4. Licznik motogodzin: Szczególnie ważny dla uzyskania przeglądu technicznego, informuje o czasie pracy silnika, ułatwiając planowanie konserwacji i wymianę oleju.

Oprócz tego oferujemy także:

 • Czujniki poziomu paliwa do łodzi: Pomagają one w dokładnym monitorowaniu ilości paliwa, co jest kluczowe dla planowania dalszych etapów podróży.

 • Amperomierz: Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, umożliwia pomiar aktualnego natężenia prądu, co jest istotne dla monitorowania stanu elektrycznego.

 • Prędkościomierz: Służy do mierzenia prędkości łodzi, co jest przydatne zarówno podczas żeglugi rekreacyjnej, jak i profesjonalnej.

 • Czujniki temperatury oleju: Pozwalają na monitorowanie temperatury oleju silnikowego, co jest kluczowe dla zapewnienia jego odpowiedniej pracy i wydłużenia jego żywotności.

 • Zegary do łodzi: Dostępne w różnych kształtach i stylach, umożliwiające wybór modelu pasującego do indywidualnych preferencji i potrzeb.

 • Czujniki poziomu wody do łodzi: Przeznaczone głównie do monitorowania poziomu wody w zbiornikach stacjonarnych, zapewniając informacje nie tylko o ilości, ale także o temperaturze wody, co jest istotne dla zapewnienia komfortu podczas podróży.

 • Licznik motogodzin: Pomaga w monitorowaniu czasu pracy silnika, co jest niezbędne dla planowania konserwacji i wymiany oleju. Jest to szczególnie istotne dla utrzymania sprzętu w dobrym stanie technicznym i wydajności.

 • Obrotomierz: Informuje o aktualnych obrotach silnika, co jest kluczowe dla optymalnej kontroli i zarządzania jego pracą.

 • Wielofunkcyjne wskaźniki: Charakteryzujące się wodoszczelnością i odpornością na czynniki zewnętrzne, umożliwiają monitorowanie kilku parametrów technicznych jednocześnie, co jest wygodne i oszczędza miejsce na konsoli sterowniczej.

Dzięki temu kompletnemu zestawowi wskaźników i czujników, zapewniamy Ci pełną kontrolę nad parametrami technicznymi Twojej łodzi, co przekłada się na bezpieczeństwo, wydajność i komfort podczas rejsów. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci spokojną żeglugę.

Dzięki szerokiemu wyborowi wskaźników i czujników w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że masz pełną kontrolę nad parametrami technicznymi swojej łodzi. W razie pytań czy wątpliwości, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, aby służyć pomocą i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
Okok
2024-05-15
Piękne filiżanki szybko wysłane dobrze zabezpieczone polecam sprzedawcę
pixel