Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sprzęt sygnalizacyjny

( ilość produktów: 14 )

Kategoria "Sprzęt sygnalizacyjny" w sklepie żeglarskim oferuje szeroki wybór urządzeń przeznaczonych do bezpiecznej żeglugi i sygnalizacji w trudnych warunkach. W skład kategorii wchodzą m.in.:

 1. Reflektory sygnalizacyjne - mocne, wytrzymałe i łatwe w montażu źródła światła, zaprojektowane z myślą o widoczności na dużej odległości w nocy i w złych warunkach atmosferycznych. Dostępne są modele zarówno przewoźne, jak i stałe.

 2. Syreny i trąbki - głośne i skuteczne narzędzia sygnalizacyjne, które umożliwiają komunikację z innymi jednostkami pływającymi, a także ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Dostępne są różne modele, w tym elektroniczne i ręczne.

 3. Rakietki sygnalizacyjne - używane w sytuacjach nagłego zagrożenia lub potrzeby szybkiego przyciągnięcia uwagi innych jednostek pływających. Rakietki sygnalizacyjne wystrzeliwane są z miotaczy i wydają intensywne, migające światło wraz z dźwiękiem, co czyni je bardzo skutecznymi w przypadku potrzeby pomocy.

 4. Latarki - latarki o wysokiej mocy, zasilane bateriami lub akumulatorami, które umożliwiają oświetlenie drogi w ciemności i sygnalizowanie innych jednostek pływających w nocy.

 5. Dzwonki, dzwonki ostrzegawcze i gongi - narzędzia sygnalizacyjne, które służą do komunikacji w trudnych warunkach pogodowych i w celu ostrzegania innych jednostek pływających przed niebezpieczeństwem.

Wszystkie produkty oferowane w kategorii "Sprzęt sygnalizacyjny" są wysokiej jakości, trwałe i zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa na morzu.

Kategoria "sprzęt sygnalizacyjny" w sklepie żeglarskim to zbiór produktów, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa na morzu poprzez sygnalizowanie różnych informacji i ostrzeżeń. Wśród dostępnych produktów znajdują się między innymi:

 1. Sprężone powietrze - służy do wypuszczania sygnału dźwiękowego, który jest słyszalny z dużej odległości. Może być stosowane jako alternatywa dla trąbki.

 2. Rakietnica - urządzenie służące do wystrzeliwania sygnałów świetlnych lub dymnych. Może być stosowana w celu sygnalizacji ratunkowej lub ostrzegawczej.

 3. Trąbki - służą do wypuszczania sygnału dźwiękowego, który informuje o przemieszczaniu się jednostki. Dostępne są różne modele, w tym trąbki ręczne i elektryczne.

 4. Pływka dymna - służy do wywołania kurtyny dymnej na powierzchni wody, co może być użyteczne w przypadku sytuacji ratunkowej lub w celu oznaczenia miejsca nurkowania.

 5. Kula sygnałowa - służy do wypuszczania sygnału dymnego, który jest widoczny z dużej odległości. Może być stosowana w celu sygnalizacji ratunkowej lub ostrzegawczej.

 6. Stożek sygnałowy - służy do wypuszczania sygnału dźwiękowego, który jest słyszalny z dużej odległości. Może być stosowany jako alternatywa dla trąbki.

Wszystkie te produkty są ważnym elementem wyposażenia każdej jednostki pływającej i powinny być dostępne w każdym sklepie żeglarskim. Dzięki nim możliwe jest szybkie i skuteczne przekazywanie informacji oraz ostrzeżeń na morzu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 74 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
szybko i solidnie
2024-05-21
Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniem.
pixel