Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pielęgnacja i konserwacja

( ilość produktów: 54 )

Kategoria "Pielęgnacja i konserwacja łodzi" w sklepie żeglarskim zawiera produkty i akcesoria niezbędne do utrzymania łodzi w dobrym stanie, ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz regularnego konserwowania materiałów i powierzchni łodzi. Obejmuje to szeroki zakres produktów, które mogą być przydatne zarówno dla właścicieli łodzi motorowych, jak i żaglówek.

W tej kategorii można znaleźć różne typy produktów, takie jak:

  1. Środki czyszczące i konserwujące: Sklepy żeglarskie oferują różnego rodzaju środki czyszczące i konserwujące specjalnie przeznaczone do łodzi. Mogą to być środki do czyszczenia kadłuba, pokładu, wnętrza łodzi, tapicerki, silnika, żagli itp. Takie środki są często dostępne w postaci płynów, sprayów lub pianek.

  2. Powłoki ochronne i lakiery: Te produkty pomagają zabezpieczyć powierzchnie łodzi przed promieniowaniem UV, uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami i korozją. Mogą być stosowane na kadłubie, pokładzie, drewnianych powierzchniach czy elementach metalowych.

  3. Antyfouling: Antyfoulingi to specjalne powłoki malarskie stosowane na dolnej części kadłuba, które mają za zadanie zapobiegać osadzaniu się organizmów morskich, takich jak glony, muszle czy mięczaki. Pomagają w utrzymaniu wydajności łodzi oraz zmniejszają opór wody.

  4. Produkty do konserwacji żagli: Żagle wymagają specjalnej pielęgnacji, aby zachować swoją wydajność i trwałość. W sklepach żeglarskich można znaleźć środki do czyszczenia, impregnacji i konserwacji żagli. Mogą to być preparaty do usuwania plam, impregnaty wodoodporne czy specjalne środki do naprawy.

  5. Akcesoria do konserwacji: W tej kategorii znajdują się również różne akcesoria przydatne do konserwacji łodzi, takie jak miotełki do czyszczenia, szczotki, gąbki, wycieraczki, pędzle, wałki malarskie, narzędzia do szlifowania itp.

Pielęgnacja i konserwacja łodzi są istotne, aby utrzymać ją w dobrym stanie, przedłużyć jej żywotność i zapewnić bezpieczeństwo podczas pływania. Sklepy żeglarskie oferują szeroki wybór produktów, które pomogą w utrzymaniu łodzi w doskonałej kondycji i chronią ją przed negatywnymi czynnikami zewnętrznych

Kategoria "Pielęgnacja i konserwacja łodzi" w sklepie żeglarskim oferuje szeroki wybór produktów, w tym również marki takie jak Yachticon, Sea-Line, Oliwa i Owatrol. Te marki są znane w branży żeglarskiej i oferują wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji, konserwacji i ochrony łodzi. Oto kilka informacji o każdej z tych marek:

  1. Yachticon: Yachticon to renomowany producent specjalizujący się w produktach do pielęgnacji i konserwacji łodzi. Ich oferta obejmuje różnego rodzaju środki czyszczące, impregnaty, powłoki ochronne, pasty polerskie, środki do czyszczenia żagli, środki do czyszczenia silników i wiele innych. Produkty Yachticon są znane ze swojej skuteczności, niezawodności i łatwości użycia.

  2. Sea-Line: Sea-Line to kolejna popularna marka oferująca produkty do pielęgnacji i konserwacji łodzi. Ich asortyment obejmuje środki czyszczące, impregnaty, lakiery, preparaty do konserwacji drewna, środki do czyszczenia tapicerki, impregnaty do skóry i wiele innych. Sea-Line jest cenionym producentem, który stawia na innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość swoich produktów.

  3. Oliwa: Oliwa to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości olejów i smarów do konserwacji i ochrony łodzi oraz innych powierzchni metalowych. Ich produkty są szeroko stosowane w branży żeglarskiej, ponieważ zapewniają doskonałą ochronę przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Oliwa oferuje różne rodzaje olejów, smarów i preparatów do konserwacji metalu, w tym także specjalne produkty do smarowania linki stalowej czy smarowanie zawiasów.

  4. Owatrol: Owatrol to firma specjalizująca się w produktach do konserwacji drewna i metalu. Ich produkty są cenione w branży żeglarskiej za swoją skuteczność i trwałość. Owatrol oferuje różne rodzaje preparatów do ochrony i konserwacji drewna, takie jak impregnaty, lakiery, oleje czy produkty do usuwania farby. Mają również produkty dedykowane do konserwacji metalu, które zapobiegają korozji i tworzą trwałą powłokę ochronną.

W sklepie żeglarskim, kategoria "Pielęgnacja i konserwacja łodzi" z produktami takich marek jak Yachticon, Sea-Line, Oliwa i Owatrol, zapewnia szeroki wybór wysokiej jakości produktów do utrzymania łodzi w doskonałej kondycji, ochrony przed szkodliwymi

czynnikami zewnętrznymi i przedłużenia jej żywotności. Klienci mogą znaleźć w tej kategorii różne produkty, które pomogą w pielęgnacji i konserwacji różnych elementów łodzi.

Dla właścicieli łodzi, którzy chcą utrzymać kadłub w czystości, produkty takie jak środki czyszczące Yachticon czy Sea-Line mogą okazać się niezastąpione. Te środki czyszczące są specjalnie opracowane, aby usuwać brud, osady morskie, glony i inne zanieczyszczenia z powierzchni kadłuba. Mogą być dostępne w formie płynów lub sprayów, które łatwo aplikuje się na powierzchnię i następnie spłukuje wodą.

Jeśli chodzi o ochronę przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, produkty marki Oliwa i Owatrol są znane z doskonałej jakości. Oleje i smary Oliwa mogą być stosowane na metalowych elementach łodzi, takich jak linki stalowe czy zawiasy, aby zapewnić im smarowanie i ochronę przed korozją. Natomiast preparaty Owatrol do konserwacji drewna zapewniają ochronę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, wilgocią i szkodnikami drewna. Impregnaty, lakiery i oleje Owatrol penetrują w głąb drewna, wzmacniając je i tworząc trwałą ochronną powłokę.

Jeśli chodzi o konserwację żagli, marka Yachticon może oferować odpowiednie produkty. Środki do czyszczenia i impregnacji żagli pomagają w utrzymaniu ich czystości, elastyczności i trwałości. Te produkty usuwają plamy, brud oraz zanieczyszczenia, jednocześnie chroniąc żagle przed promieniowaniem UV i wilgocią.

W sklepie żeglarskim, kategoria "Pielęgnacja i konserwacja łodzi" z produktami takich marek jak Yachticon, Sea-Line, Oliwa i Owatrol, oferuje pełen asortyment wysokiej jakości produktów do utrzymania łodzi w doskonałej kondycji. Bez względu na rodzaj łodzi, właściciele będą mieli dostęp do produktów, które pomogą w czyszczeniu, konserwacji i ochronie zarówno powierzchni zewnętrznych, jak i wewnętrznych, tak aby mogli cieszyć się bezproblemowymi i długimi rejsami na swojej łodzi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 65 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Zgodne z opisem
2024-05-21
Bardzo dobra obsługa zamówienia , bardzo duży asortyment. Nie ma problemu ze zwrotem i wymianą. Bardzo polecam
pixel