Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Instalacje gazowa

( ilość produktów: 47 )

Kategoria "Instalacja gazowa na jachcie" to jedna z ważnych kategorii w sklepie żeglarskim, która skupia się na dostarczeniu wysokiej jakości produktów związanych z bezpieczną i wydajną obsługą gazu na jachtach.

W sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów związanych z instalacją gazową, w tym butle gazowe, palniki gazowe, zawory, przewody, złącza, reduktory i wiele innych akcesoriów niezbędnych do instalacji i użytkowania systemu gazowego na jachcie.

Wszystkie produkty w tej kategorii pochodzą od renomowanych producentów, którzy zapewniają ich niezawodność i bezpieczeństwo. Produkty te są również zgodne z najnowszymi standardami i wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa na jachtach.

Dlatego, jeśli potrzebujesz instalacji gazowej na swoim jachcie, sklep żeglarski oferuje Ci szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które zapewnią Ci bezpieczną i wygodną obsługę gazu na Twoim jachcie.

Kategoria "Instalacja gazowa na jachcie" to ważna część wyposażenia każdej łodzi lub jachtu, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas żeglugi. W sklepie żeglarskim można znaleźć wiele produktów związanych z instalacją gazową, takich jak:

  1. Butle gazowe - sklepy żeglarskie oferują różne rodzaje butli gazowych, w tym butle aluminiowe, stalowe i kompozytowe, o różnych pojemnościach.

  2. Regulatory - to urządzenia, które kontrolują ciśnienie gazu z butli i doprowadzają go do urządzeń zasilanych gazem. W sklepie żeglarskim można znaleźć regulatory o różnych poziomach wydajności i ciśnienia.

  3. Węże gazowe - węże połączone są z butlą gazową i regulatorem, a następnie doprowadzają gaz do urządzeń zasilanych gazem, takich jak kuchenki gazowe lub grile.

  4. Czujniki gazowe - to ważne urządzenia, które monitorują poziom gazu na jachcie. W przypadku wykrycia wycieku gazu, czujnik włączy alarm dźwiękowy i ostrzeżenie w celu uniknięcia zagrożenia dla załogi i łodzi.

  5. Systemy wyciągowe - to urządzenia, które pozwalają na szybkie i bezpieczne opróżnianie butli gazowych w razie potrzeby, na przykład podczas tankowania.

Wszystkie produkty związane z instalacją gazową na jachcie powinny być wyprodukowane zgodnie z normami bezpieczeństwa i podlegać regularnym przeglądom oraz wymianom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko i sprawnie!
2024-05-15
Prawidłowa
pixel