Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oznakowanie akwenów i kąpielisk

( ilość produktów: 6 )

Oznakowanie akwenów i kąpielisk to ważna kategoria w sklepie żeglarskim, która skupia się na produktach zapewniających bezpieczeństwo na wodzie. W tej kategorii można znaleźć różne produkty, takie jak pływaki i liny torowe.

Pływaki to elementy oznakowania akwenów, które służą do oznaczania granic torów wodnych, miejsc kąpielowych oraz niebezpiecznych stref na wodzie. Są to zwykle duże boje, które można łatwo zauważyć z dużej odległości. W zależności od potrzeb, pływaki mogą być wyposażone w różne dodatkowe elementy, takie jak reflektory lub światła ostrzegawcze, co zwiększa ich widoczność w nocy.

Liny torowe to elementy oznakowania, które są umieszczone pomiędzy pływakami, tworząc tor wodny. Są one używane w celu oznaczenia torów żeglugowych, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać bezpieczną odległość od innych jednostek pływających i uniknąć kolizji.

Wszystkie produkty w kategorii oznakowanie akwenów i kąpielisk w sklepie żeglarskim są wykonane z wytrzymałych materiałów i spełniają wymagane normy bezpieczeństwa na wodzie.

Kategoria "Oznakowanie akwenów i kąpielisk" w sklepie żeglarskim zawiera produkty przeznaczone do oznakowania akwenów i plaż kąpielowych, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa osób korzystających z tych miejsc. W tej kategorii znajdziemy między innymi pływaki i liny torowe, które pozwalają na wyznaczenie ścieżek i granic obszarów pływania oraz wskazywanie zagrożeń takich jak kamienie czy niebezpieczne prądy.

Pływaki i liny torowe mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak PVC, poliester czy nylon, co wpływa na ich wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz działanie wody. Dodatkowo, w kategorii oznakowania akwenów i kąpielisk można znaleźć także boje, flagi oraz inne elementy oznakowania, które pomagają w identyfikacji i zapewnieniu bezpieczeństwa na wodzie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Obsługa na 5+. W czwartek zamówione a w piątek na następny dzień już u mnie w Łodzi. :) Paczka bardzo dobrze zabezpieczona.
2024-05-16
Szybko, sprawnie, bez problemów. Polecam
pixel