Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Narzędzia i akcesoria

( ilość produktów: 58 )

Kategoria "Narzędzia i akcesoria" w sklepie żeglarskim oferuje szeroki wybór produktów, które są niezbędne do przeprowadzania prac naprawczo-remontowych na łodzi. Znajdziesz tam różne narzędzia i akcesoria, które ułatwią wykonywanie różnorodnych zadań, od szpachlowania po malowanie i szlifowanie. Oto kilka przykładów popularnych produktów dostępnych w tej kategorii:

  1. Rękawiczki: Rękawiczki żeglarskie zapewniają ochronę dłoni podczas prac z narzędziami, farbami, chemikaliami i innymi substancjami. Mogą być wykonane z materiałów odpornych na ścieranie i zapewniających pewny chwyt.

  2. Szpachle: Szpachle żeglarskie są niezbędne do napraw i wygładzania powierzchni na łodzi. Mogą być dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby dopasować się do różnych zadań i powierzchni.

  3. Klocki szlifierskie: Klocki szlifierskie są używane do szlifowania powierzchni łodzi przed malowaniem lub w celu usunięcia zarysowań i nierówności. Dostępne są różne stopnie ziarnistości, co pozwala na dostosowanie do konkretnej pracy.

  4. Sitka: Sitka żeglarskie są przydatne podczas mieszania farb, lakierów i innych płynnych materiałów, aby usunąć ewentualne zanieczyszczenia i zapewnić gładką konsystencję. Chronią również przed dostawaniem się zanieczyszczeń na powierzchnie malowane.

  5. Taśmy: Taśmy żeglarskie, takie jak taśmy maskujące, są używane do precyzyjnego zabezpieczania obszarów, które nie mają być malowane. Pomagają utrzymać czyste i wyraźne linie malowania oraz chronią inne elementy przed przypadkowym zachlapaniem farbą.

  6. Pędzle i wałki: Pędzle i wałki żeglarskie są nieodzowne podczas malowania łodzi. Dostępne są różne rozmiary i rodzaje, w zależności od preferencji i rodzaju powierzchni. Pędzle z wysoką jakością włosia lub syntetyczne oraz wałki umożliwiają równomierne i precyzyjne nałożenie farby.

W kategorii "Narzędzia i akcesoria" w sklepie żeglarskim znajdziesz szeroki wybór rękawiczek, szpachli, klocków szlifierskich, sitka, taśm, pędzli, wałków i wielu innych produktów potrzebnych do prac naprawczo-remontowych na łodzi. Dzięki tym narzędziom i akcesoriom będziesz miał wszystko, czego potrze

Kategoria "Narzędzia i akcesoria" w sklepie żeglarskim oferuje szeroki wybór produktów niezbędnych do wykonywania prac naprawczo-remontowych na łodzi. Znajdują się tam różne narzędzia oraz akcesoria, które umożliwiają właścicielom łodzi przeprowadzenie skutecznych i precyzyjnych prac.

Rękawiczki są nieodłącznym elementem podczas prac remontowych na łodzi. Zapewniają ochronę dłoni przed uszkodzeniami mechanicznymi, substancjami chemicznymi oraz zwiększają pewność chwytu. Dostępne są różne rodzaje rękawiczek, takie jak lateksowe, winylowe, nitrilowe czy wykonane z tkanin technicznych, aby można było dopasować je do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Szpachle są niezastąpione przy usuwaniu ubytków, wyrównywaniu powierzchni czy tworzeniu gładkich warstw na łodzi. Dostępne są różne rodzaje szpachli, takie jak szpachle epoksydowe, poliestrowe czy akrylowe, które są dostosowane do różnych powierzchni i zastosowań.

Klocki szlifierskie i sitka są używane do szlifowania różnych powierzchni na łodzi, zarówno drewnianych jak i laminatowych. Zapewniają równomierne i efektywne szlifowanie, eliminując zadrapania i nierówności. Klocki szlifierskie są dostępne w różnych gradacjach, umożliwiając precyzyjne dostosowanie do potrzeb konkretnych prac.

Taśmy maskujące są przydatne podczas malowania i lakierowania łodzi. Zapewniają precyzyjne wytyczenie granic malowanych obszarów oraz ochronę przed przypadkowym naniesieniem farby na niechciane powierzchnie. Dostępne są różne szerokości i rodzaje taśm, które umożliwiają dostosowanie do różnych obszarów i wymagań.

Pędzle i wałki są niezbędne przy aplikacji farb, lakierów i powłok ochronnych na łodzi. Dostępne są różne rozmiary i rodzaje pędzli oraz wałków, które umożliwiają precyzyjne malowanie oraz równomierne pokrycie powierzchni.

W kategorii "Narzędzia i akcesoria" w sklepie żeglarskim można znaleźć wszystkie niezbędne produkty do przeprowadzenia prac naprawczo-remontowych na łodzi. Rękawiczki, szpachle, klocki szlifierskie, sitka, taśmy, pędzle i wałki zapewniają właścicielom łodzi wygodę, precyzję i skuteczność podczas prac remontowych, a także pomagają w osiągnięciu profesjonalnych rezultat

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 74 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Piękne liny nabyłem drogą kupna za pierwszą razą :)
2024-05-21
Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniem.
pixel