Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zbiornik wody do samochodów kempingowych, przyczep i łodzi

2020-12-17
Zbiornik wody do samochodów kempingowych, przyczep i łodzi

Uniwersalne zbiorniki do paliwa wody ścieków produkowane są od wielu lat. Jest to bardzo wygodne dla producentów oraz użytkowników. Zbiorniki wykonane z polietylenu mają wiele zalet a mało wad. To co można zaliczyć na plus to;

  •  Niska waga zbiornika
  •  Duża wytrzymałość
  •  Bark rdzy i ograniczona kondensacja
  •  Bezszwowa konstrukcja
  •  Dowolny sposób wykorzystania

Zbiorniki do wody z polietyleny już dawno wyparły tradycyjne zbiorniki metalowe i zbiorniki ze stopów aluminium. Obecnie wszystkie firmy produkujące samochody kempingowe, przyczepu kempingowe, oraz łodzi i jachty montują zbiorniki z tworzyw sztucznych. Oczywiście należy tu dodać, że dużo z tych zbiorników wykonywana jest na specjalne życzenie dla danego modelu samochodu lub jachtu. Jednym słowem zbiorniki te są produkowane pod dane model i nie będą pasowały do innego. Plusem takiej personalizacji jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni tak, aby pojemność zbiornika wody lub paliwa była możliwie duża.

Istnieje jednak spora gruba zbiorników, które można zagospodarować w dowolny dla danego modelu samochodu lub łodzi sposób. Firma Szopeneria.pl wyszła naprzeciw wszystkim osobom, które we własnym zakresie budują, składają lub remontują samochody kempingowe, zabudowują łodzie i jachty. Linia stałych Zbiorników DIABLO wykonana jest z nadającego się do recyklingu materiału HDPE, składająca się z pełnej gamy 10 modeli zgodnych z międzynarodowymi standardami i posiada znak CE. Zbiorniki z linii DIABLO mogą być stosowane do paliw takich jak benzyna, olej napędowy, etanol, paliwa alternatywne i organiczne oleje roślinne, woda pitna, woda szara, ścieki. Zaletą tej linii zbiorników jest właz „EASY SWITCH”, który można zakupić osobno w zależności od zastosowania zbiornika i można go ręcznie wymieniać.

- Klapa do benzyny jest koloru czerwonego. Jest zabezpieczona i osadzana przez obrót samego elementu, blokowana na miejscu za pomocą kołka blokującego, który zapobiega poluzowaniu. Aby wyczyścić zbiornik, wystarczy podnieść kołek blokujący i zdjąć pokrywę, odkręcając ją.

- Klapa do wody jest w kolorze niebieskim. Sposób mocowanie jest taki sam jak w klapie do paliwa. Posiada niezbędne przyłącza i pobór wody, dostosowana jest do montażu czujnika poziomu wody i odpowietrzenia.

Klapa do ścieków w kolorze brązowym.Sposób montażu taki sam jak przy klapie od paliwa. Wszystkie przyłącza są przystosowane do szybkiego opróżniania zbiornika i są znormalizowane.

Innym rozwiązaniem często stosowanym jest zastosowanie Zbiorników Elastycznych. Elastyczne, lekkie i dopasowane do kształtu schowka. Elastyczne zbiorniki na wodę to mocne, niezawodne, praktyczne i niedrogie rozwiązanie do przechowywania świeżej wody na łodzi, gdy sztywny zbiornik na wodę nie wchodzi w grę. Zbiorniki na wodę są dostarczane jako kompletne, gotowe do montażu, z dwoma spawanymi łącznikami. Złączka wlewu ma średnicę 38 mm i pobór wody o średnicy 12mm.Zbiorniki można montować w pozycji leżącej oraz w pozycji wiszącej np. na burcie. Zbiorniki mają metalowe wzmocnienia do mocowania (zawieszania), dzięki czemu zapewniają lepszą stabilność. Zbiorniki wykonane są z nietoksycznego PVC, wodoodpornego i bardzo wytrzymałego materiału, który chroni je przed rozdarciem i otarciami. Kompaktowa konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie w łodzi, samochodzie, ciężarówce, kamperze, garażu lub w domu. Elastyczne zbiorniki na wodę Nuova Rade są dostępne w 6 prostokątnych rozmiarach, a także w 2 trójkątnych rozmiarach

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 104 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Super , polecam wszystkim miła i fachową obsługą z podwózką włącznie :)
2024-05-29
super
pixel