Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żeglarski Osprzęt Pokładowy

2020-06-19
Żeglarski Osprzęt Pokładowy

Nazwa ta kryje wiele z elementów wyposażenie pokładowego jakie można spotkać na wszystkich typach i modelach łodzi motorowych i żaglowych. Nie ma nic przyjemniejszego dla żeglarza i motorowodniaka niż oglądanie pięknie wyposażonej łodzi we wszystkie możliwe okucia pokładowe i osprzęt żeglarki. Wiele firm oferuje bardzo dobrej jakości osprzęt pokładowy. Patrząc pod kątem jachtów żaglowych są to znane i cenione marki Holt-Nautos, Harken, Spinlock, Lewmar. Nie mniej znane i cenione są firmy zapewniające osprzęt pokładowy i wyposażenie do łodzi motorowych jak Vetus, Quiksilver, Osculati, Lalizas, Nuova Rade. Wszystkie te firmy łączy jeden cel. Zapewnić jak najlepszą jakość i bezpieczeństwo osób przebywających na wodzie. Każda z wymienionych firm to światowa marka i producent najlepszego wyposażenia do łodzi.

  • Holt -Nautos;

Firma połączona z dwóch bardzo znanych producentów bloków żeglarskich oraz osprzętu do łodzi regatowych o bardzo dużym doświadczeniu w branży żeglarskiej. Oferta firmy Holt-Nautos obejmuje bloki, bloczki żeglarskie do wszystkich modeli i wielkości łodzi żaglowych od małych łódek otwarto pokładowych Optymist, Laser, Europa, Kadet do większych Omega, jachtów kabinowych i tych zwanych mega yachtami. Najbardziej znanym produktem tej firmy są luki inspekcyjne znane pod nazwą "dekle Holta"

  • Harken;

Firma z dużymi tradycjami w produkcji osprzętu pokładowego. Bardzo rozpoznawalna pośród żeglarzy regatowych. produkuje osprzęt o najwyższych parametrach jakościowych i wytrzymałościowych. Bardzo dużą część załogi Harkena to znani żeglarze i zdobywcy medali olimpijskich w żeglarstwie. Wszystkie blok, knagi, kabestany produkowane z nowoczesnych materiałów kompozytowych o niższej masie co wpływa na wagę łodzi.

  • Spinlock;

Podobnie jak opisywane powyżej firmy to bardzo mocny gracz w przedziale wyposażenia pokładowego łodzi żaglowych. Bardzo dobrej jakości stopery fałowe pozwoliły firmie spinlock zagościć na wielu pokładach stoperami , rolkami kierunkowymi, organizerami, oraz innym osprzętem pokładowym. Spinlock specjalizuje się w stoerach i knagach o bardzo mocnym chwycie. rozwiązanie firmy spinlock pozwalają na luzowanie liny i blokowanie nie dotykając stopera. Wszystkie czynności wykonywane są za pomocą odpowiedniego poderwania lub opuszczenia liny. Firma Spinlock za rozwiązania w blokowaniu lin została nagrodzona nagrodą DAME na międzynarodowych targach wyposażenia do łodzi METS

  • Lalizas;

Jest to firma oferująca bardzo duży asortyment wyposażenia pokładowego zarówno do łodzi żaglowych jak i motorowych. Asortyment firmy jest imponujący. Są to głównie Kamizelki ratunkowe, tratwy ratunkowe. Firma Lalizas jest dostawcą pianek, rac, oświetlenia nawigacyjnego.

  • Nuova Rade;

Producent zbiorników do paliwa, zbiorników do wody pitnej, zbiorników do wody szarej i nieczystości. Nuova Rade to światowy dostawca wyposażenia do łodzi motorowych i żaglowych z tworzyw sztucznych, Asortyment dostarczany na runek to knagi pcv, luki inspekcyjne,luki dachowe, klapy schowki i inne dekle, zamknięcia. Przejścia burtowe i odpływy produkowane są z najwyższych jakości tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

  • Vetus;

Holenderska a obecnie Niderlandzka marka Vetus jest znana na całym świecie. Dostawca wyposażenia do łodzi motorowych. W tym silników małej i dużej mocy, wyposażenia pokładowego luków, schowków, klap rewizyjnych, węży do paliwa, węży do wody pitnej oraz wody szarej i nieczystości ze specjalną barierę antyodorową.Vetus specjalizuję się również w osprzęcie mechanicznym takim jak wały przeniesienia napędu,skrzynie redukcyjne, śruby napędowe. Duża część asortymentu to zbiorniki paliwa, wody oraz systemy napełniania i opróżniania.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 104 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Zakup w pełni zgodny z opisem . Dostawa bardzo szybka. Polecam sklep i pozdrawiam
2024-05-29
jak zawsze idealnie . Perfekcyjny sklep >>>
pixel