Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kamizelki ratunkowe CREWSAVER

2020-02-18
Kamizelki ratunkowe CREWSAVER

Crewsaver jest uznawany za jedną z wiodących marek producentów kamizelek ratunkowych i pontonów na świecie. Marka Crewsaver jest własnością Survitec Group Limited, globalnej firmy dostarczającej technologię przetrwania dla komercyjnego przemysłu morskiego, rekreacyjnego żeglarstwa morskiego i śródlądowego, przemysłu obronnego, lotniczego i naftowego i gazowego. Survitec Group Limited jest spółką zarejestrowaną w Anglii i Walii .Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu w branży, Crewsaver jest liderem na rynku w zakresie projektowania i produkcji wyposażenia bezpieczeństwa morskiego. Umacniania ciągle pozycję wiodącego światowego dostawcy w branży morskiej poprzez ukierunkowanie na klienta, doskonałość produktów i usług oraz innowacje techniczne.

Doświadczeni projektanci Crewsaver, ściśle współpracują z najbardziej doświadczonymi załogami łodzi ratunkowych, a także elitarnymi zawodnikami pływającymi na łodziach regatowych z całego świata, którzy przekraczali granice ekstremalnych warunków wiatrowych i falowych na Oceanie Południowym. Dzięki wymianie informacji pomiędzy użytkownikami a biurem projektowo wdrożeniowym firma Crwesaner jest w stanie, krok po kroku, udoskonalić każdy aspekt projektowania i budowy kamizelek ratunkowych. Wprowadza te innowacje bezpośrednio do każdej grupy asortymentu kamizelek ratunkowych, zarówno do użytku komercyjnego, jak i rekreacyjnego, zapewniając, że bez względu na powód wypłynięcia na powierzchnię, Twoje bezpieczeństwo nigdy nie będzie zagrożone.

Niezależnie od tego, czy szukasz wygody, funkcjonalności, kamizelki ratunkowej, która spełnia wymagane normy, niezawodności, długowieczności czy siły, Crewsaver posiada kamizelkę ratunkową, która będzie Ci odpowiadała.  Zapewniając najwyższy komfort i długowieczność w środowisku wodnym. Następnie połączy posiadaną dogłębną wiedzę z najnowszą technologią, aby tworzyć produkty wysokiej jakości, które oferują bezpieczeństwo użytkownika.Doskonałym tego przykładem jest tkanina Riverseal®, której firma Crewsaver używa we wszystkich rodzajach nadmuchiwanych kamizelek ratunkowych. Crewsaver był jedną z pierwszych firm, która zastosowała ten rodzaj tkaniny w projektach kamizelek ratunkowych, zapewniając w ten sposób najsilniejsze i najbardziej odporne pływaki na rynku.

Jeśli chodzi o pokrowce na kamizelki ratunkowe, używa się bardzo wytrzymałego poliestru 300d z powłoką zapobiegającą strzępieniu. Mimo że jest miękki i wygodny w noszeniu, materiał jest wystarczająco twardy, aby chronić mechanizmy kamizelki zapewniając jej niezawodność, a tym samym bezpieczeństwo. W ramach asortymentu kamizelek Ergofit opracowano tkaninę poliestrową 300d o specjalnym splocie, która jest trzykrotnie laminowana  oraz wzmocniona siatką i pianką amortyzującą. Ta metoda budowy zapewnia strukturę i kształt osłony kamizelki ratunkowej, chroniąc jednocześnie pęcherz wewnątrz kamizelki. Rezultatem jest doskonała wydajność w połączeniu z unikalnym i stylowym wyglądem. Crewsaver opracował również ognioodporną tkaninę aluminiowaną do bardziej dopasowanych produktów dla wysoce wyspecjalizowanych środowisk pracy i straży pożarnej. Zespół badawczy nieustannie ocenia, w jaki sposób nowa technologia może ulepszyć i poprawić tkaniny dla wszystkich typów kamizelek ratunkowych. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane, wypróbowane i przetestowane z myślą o rzeczywistych sytuacjach, dzięki czemu można na nich całkowicie polegać. Na przykład; wszystkie kamizelki ratunkowe są zaprojektowane ergonomicznie do codziennego użytku, ale bez uszczerbku dla przetrwania w najgorszych sytuacjach. W normalnych warunkach rzeźbione kształty 3D zapewniają maksymalny komfort, a  profilowane boki umożliwiają swobodne poruszanie się bez przeszkód. Gdyby jednak zdarzyła się sytuacja awaryjna i znajdziesz się w wodzie, przekonasz się, że unikalne zaprojektowane komory kamizelek napełniają się szybko i niezawodnie. Posiadają rozkład wyporności, aby utrzymać usta wysoko nad powierzchnią wody, oraz najwyższą w swoim zakresie zdolność do obracania, aby bezpiecznie unosić Cię na plecach. Nadmuchiwany podbródek pomoże również utrzymać drożność dróg oddechowych. Mechanizmy odpalania Hammar występuje w czterech różnych wariantach, w zależności od potrzeb, w tym dzięki zastosowaniu miękkich wypustek, które zapobiegają zaczepianiu się w środowisku pracy.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 100 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
W porządku !
2024-05-29
jak zawsze idealnie . Perfekcyjny sklep >>>
pixel