Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kotwice DELTA sprawiają, że kotwiczenie jest szybkie i bezstresowe

2019-03-30
Kotwice DELTA sprawiają, że kotwiczenie jest szybkie i bezstresowe

Patrząc na obecne tempo życia i stres jaki codziennie odczuwamy, przychodzi dzień że chcemy wszystko rzucić i wyjechać gdzieś daleko gdzie nikt i nic nam nie będzie przeszkadzało. Nic nie jest lepsze niż spędzanie nocy z rodziną na wodzie. Tylko Ty żona i dzieci, i żadnych telefonów , tabletów itp. Ale aby w pełni cieszyć się chwilą, musisz mieć całkowitą pewność, że kotwica Cię utrzyma. Jako lider w sprzedaży osprzętu żeglarskiego Szopeneria postanowiła wprowadzić do swojej oferty kotwice DELTA. Ponieważ kotwice powinny zapewnić bezpieczeństwo na wodzie, dlatego wytwarzamy je zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakościowymi we własnym zakresie, a także z projektem, który został opracowany i udoskonalony przez dziesiątki lat badań i doświadczeń. Dzięki kotwicy Delta na końcu łańcucha możesz spać spokojnie, niezależnie od tego, gdzie jesteś i w jakich warunkach pogodowych.

Dzięki unikalnemu profilowi trzonu kotwicy i ciężkiej pięcie kotwica Delta samoczynnie wytacza się z rolki dziobowej i opuszcza się na dno. Niski środek ciężkości i geometria łap kotwicy zapewnia szybkie  wprowadzenie w dno oraz bardzo mocne trzymanie. Kotwice typy Delta posiada ogólną akceptację projektu kotwicy Lloyd’s Register jako kotwicę o dużej mocy trzymania.

Główne cechy kotwic DELTA

  • Łatwa obsługa - Samodzielne uruchamianie
  • Wąski trzon o przekroju poprzecznym zapewniający głęboką penetrację dna
  • Mocny we wszystkich typach dna
  • Zaprojektowany, aby zapewnić mocne trzymanie nawet w krótkim zakresie; przewaga w zatłoczonych kotwicowiskach
  • Łatwe do zwolnienia podczas podciągania, nawet ręcznie
  • Jest czysty, nie ma błota, piasku i chwastów na pokładzie
  • Kotwice Delta znane są z bardzo szybkiego ustawiania. Tam, gdzie inne typy kotwic mogą podjąć 4 lub 5 prób, kotwice Delta są znane z pierwszego ustawienia.
  • Kotwica DELTA znana jest również ze swojej siły trzymania w niesprzyjających warunkach pogodowych i silnych prądach oraz ze względu na łatwość uwalniania.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 104 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
super
2024-05-29
Zakup w pełni zgodny z opisem . Dostawa bardzo szybka. Polecam sklep i pozdrawiam
pixel