Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

POMPA ZANURZENIOWA DO PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ

2022-12-29
POMPA ZANURZENIOWA DO PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ

POMPA ZANURZENIOWA DO PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ

Pompa zanurzeniowa do przyczepy kempingowej

Prosta zasada działania pompy zanurzeniowej 12V, spowodowała liczne stosowanie jej w instalacjach wody w przyczepach kempingowych, kamperach oraz łodziach. Do stworzenia takiej instalacji wystarczy tania w zakupie pompa zanurzeniowa, zbiornik wody z dużym otworem około 50 mm, kran z mikrostykiem, oraz kawałek węża do wody. Odkręcenie kranu z mikrostykiem powoduje załączenie pompy i przepływ wody. Jest to bardzo prosty układ zasilania w wodę do wykonania samodzielnie w przyczepie kempingowej, kamperze lub łodzi.

Pompa zanurzeniowa 12V

Prosta konstrukcja pompy zanurzeniowej to silnik 12 V lub 24V w szczelnej obudowie z wyprowadzonym wirnikiem odśrodkowym. W zależności od mocy silnika, pompa może przepompować od 7 do 15 l/min. Pompy zanurzeniowe nie są tak wydajne jak pompy membranowe, i nie podają tak wysokiego ciśnienia wody. Pompy przepływowe, zanurzeniowe podają od 0,5 Bar do 1,5 Bar i jest to bardzo umowne. Wszystkie dane dla pomp podawane są przy pompowaniu wody na poziomie „0”, więc im wyżej pompa pompuje tym bardziej spada jej wydajność. Nie wszyscy o tym wiedzą a to jest podstawa do określenia wydajności pompy. Na przykład przy podnoszeniu wody na 80 cm wydajność może spadać nawet o połowę.

Pompy zanurzeniowe Reich

REICH, To bardzo znana karawaningowcom Niemiecka firma produkująca pompy i wyposażenie do czynnego wypoczynku w samochodach kempingowych i przyczepach. Główną produkcją są pompy zanurzeniowe 12V i armatura wodna do przyczep kempingowych, krany z wyłącznikami, wylewki prysznicowe i systemy rurowe, do rozprowadzenia wody w przyczepach kempingowych i kamperach.

Pompy zanurzeniowe COMET

Comet – Pumpen , to również lider w produkcji pomp wirnikowych, zanurzeniowych i membranowych, ale też całej rozbudowanej gamy armatury z tworzywa do karawaningu, przyczep kempingowych, kamperów, łodzi i jachtów. Pompy zanurzeniowe Comet są opracowywane tak, aby były wytrzymałe, bardzo wydajne i ciche. Duża rozpiętość oferty pomp firmy COMET pozwala dowolnie dobrać pompę do instalacji i optymalnie zarządzać ilością wody.

Pompa zanurzeniowa Seaflo

Pompy przepływowe, zanurzeniowe 12V z Seaflo, to idealne dowiązanie dla mniejszych i dużych instalacji w przyczepach kempingowych i samochodach kamper, buskamper, kamperVan. Są to pompy mogące podać 12 l/min lub 16 l/min, więc sporo jak na pompy zanurzeniowe. Pompy posiadają niewielką wagę i dużą wydajność. Ich konstrukcja pozwala na cichą pozbawioną wibracji pracę. Może zastąpić inne pompy o podobnych parametrach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 101 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Ok
2024-05-28
Wszystko w porządku. Zakupiony asortyment taki jak w opisie. Polecam.
pixel