Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Seaflo Producent pomp i wyposażenia do jachtów i Karawaningu

2024-01-26
Seaflo Producent pomp i wyposażenia do jachtów i Karawaningu

Seaflo Producent pomp i wyposażenia do jachtów i Karawaningu

Historia Firmy Seaflo

Firma Seaflo, będąca profesjonalnym producentem systemów wodnych dla branży morskiej i przemysłu samochodów kempingowych (RV), zyskała uznanie na rynku dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom. Historia firmy zaczęła się ponad dekadę temu, gdy zespół założycielski postawił sobie za cel dostarczanie profesjonalnych i niezawodnych produktów do branży Marine i Karavaning. Od tego czasu firma nieustannie rozwija swoje działy badawczo-rozwojowe, produkuje i sprzedaje różnorodne produkty związane z branżą morską, żeglarską, rolniczą, gastronomiczną i samochodów kempingowych.

Seaflo może pochwalić się dwiema nowoczesnymi fabrykami o łącznej powierzchni 50000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 200 pracowników. Certyfikat ISO9001 potwierdza wysoką jakość produkowanych rozwiązań. Od samego początku firma koncentruje się na budowaniu silnego zespołu technicznego w dziale badawczo-rozwojowym. Zdobyto aż 179 krajowych i międzynarodowych patentów, a produkty przeszły liczne certyfikacje, takie jak CE, RoHs, UKCA, ISO8846 i ISO8849, CSA, Reach, PAHs, co potwierdza ich zgodność z międzynarodowymi standardami.

Część 2: Produkty Seaflo

Firma Seaflo przez ponad 11 lat skupiała się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu pomp ciśnieniowych, pomp membranowych, pomp zęzowych, pomp z maceratorem do wypompowywania nieczystości, wentylatorów oraz innych akcesoriów morskich i kempingowych. Oferta obejmuje ponad dziesięć serii i setki modeli. Produkty Seaflo znajdują zastosowanie w systemach odprowadzania wody, Systemach wody użytkowej, systemach wentylacyjnych, systemach wody ciśnieniowych, systemach chłodzenia oraz wyposażeniu jachtów i samochodów kempingowych.

W dążeniu do długotrwałego rozwoju, firma zdobyła miano Przedsiębiorstwa Wysokich Technologii, Małego Giganta Nauki i Technologii w Prowincji Fujian, Przedsiębiorstwa Małego i Średniego Przemysłu Informatyzacji w Prowincji Fujian oraz Przedsiębiorstwa Wzorcowego Internetu Przemysłowego w Prowincji Fujian. Również zyskano tytuł Przedsiębiorstwa Integralnego.

Część 3: Wartości Seaflo

Dla Seaflo wartości to nie tylko słowo, to filozofia, według której firma się rozwija. Zasady nauki, wzrostu jakości produktów, wdzięczności i wspólnoty stanowią fundament działalności.

Nauka: Seaflo tworzy grupę naukową, obejmującą zespół zarządzający, wszystkich pracowników oraz wszystkich uczestników związanych z dostarczaniem produktów i usług. Dążą do ciągłego uczenia się od partnerów i konkurentów, co jest kluczem do wzrostu i innowacji.

Wzrost: Seaflo podkreśla, że rozwój to proces żeglowania pod prąd. Brak postępu oznacza regres. Dążenie do długotrwałego rozwoju to ciągłe uczenie się, przewyższanie samego siebie i innych. Choć może to wiązać się z ryzykiem i porażkami, to również wizja i oczekiwanie na przyszłość.

Wdzięczność: Dla Seaflo wdzięczność to nie tylko uczucie, to odpowiedzialność, samodzielność, szacunek i dążenie do duchowej równowagi. Firma tworzy wartość dla klientów, zapewniając platformę rozwoju dla wszystkich pracowników, a wdzięczność to także uznanie za zaufanie klientów, wsparcie partnerów i zrozumienie społeczeństwa.

Wspólnota: Seaflo aktywnie angażuje się w społeczne inicjatywy, bierze udział w działaniach charytatywnych, dba o środowisko i oddaje społeczeństwu. Tworzy wartość dla klientów, dzieli się wynikami z pracownikami, rozwija się harmonijnie z udziałowcami i dzieli sukcesy z partnerami. Wspólna praca zespołu Seaflo to tworzenie wartości i ciepła w świecie. To grupa zwyczajnych ludzi, którzy razem stają się dobrą firmą z wartościami!

Część 4: Współpraca z Sklepem Szopeneria

Sklep Szopeneria zdecydowanie stawia na solidne relacje partnerskie, co widać w ścisłej współpracy z renomowaną firmą Seaflo. Współpraca ta trwa od wielu lat i przynosi wymierne korzyści, szczególnie w kontekście coraz lepszej obsługi klienta. Sklep Szopeneria doskonale rozumie, że kluczowym elementem zadowolenia klienta jest nie tylko szeroki wybór produktów, ale także ich jakość i dostępność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Sklep Szopeneria oferuje coraz więcej produktów bezpośrednio od firmy Seaflo. Wyeliminowanie pośredników przekłada się na zwiększoną dostępność asortymentu i atrakcyjne, umiarkowane ceny. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się łatwym dostępem do wysokiej jakości produktów morskich i RV, spełniających najwyższe standardy branżowe.

Część 5: Pompy Membranowe Seaflo w Sklepie Szopeneria

Jednym z najważniejszych i najczęściej wybieranych produktów oferowanych przez Sklep Szopeneria są Pompy Membranowe Seaflo. To kluczowa gałąź sprzedaży, która zyskała uznanie klientów ze względu na niezawodność i trwałość. Pompy te są nie tylko wydajne, ale także gwarantują długotrwałe i bezawaryjne działanie. Dzięki wysokiej jakości wykonania stanowią niezastąpiony element systemów wodnych na jachtach i samochodach kempingowych.

Część 6: Dlaczego Seaflo?

Sklep Szopeneria zdecydował się na współpracę z firmą Seaflo nie tylko ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, ale także z uwagi na wartości, jakimi firma się kieruje. Wartości nauki, wzrostu, wdzięczności i wspólnoty, które Seaflo pielęgnuje, są zbieżne z filozofią Sklepu Szopeneria. To partnerstwo oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu przekłada się na korzyści nie tylko dla firm, ale przede wszystkim dla klientów.

Część 7: Wspólna Przyszłość

Wspólna przyszłość Sklepu Szopeneria i Seaflo rysuje się jako obiecująca i dynamiczna. Rozwój, innowacje, wdzięczność i wspólnota to wartości, które będą nadal kształtować tę partnerską relację. Sklep Szopeneria zobowiązuje się do ciągłego poszerzania oferty, dostarczania wysokiej jakości produktów i dbania o zadowolenie klientów. Wspólnie z Seaflo, obie firmy będą kontynuować żeglugę ku sukcesowi, dzieląc się wartościami i ciepłem z klientami na całym świecie.

Część 8: Kontakt i Dostępność

Sklep Szopeneria serdecznie zaprasza klientów do zapoznania się z bogatą ofertą produktów Seaflo. W razie pytań czy specjalnych potrzeb, zespół obsługi klienta jest do dyspozycji. Warto podkreślić, że jeśli poszukiwany produkt nie znajduje się w ofercie, Sklep Szopeneria z przyjemnością podejmuje się wysiłku, by sprowadzić go specjalnie dla klienta. W trosce o satysfakcję klientów, Sklep Szopeneria stawia na indywidualne podejście i kompleksową obsługę.

Wspólna podróż Sklepu Szopeneria i Seaflo to nie tylko oferta handlowa, to historia budowana na wartościach, które przekładają się na codzienne doświadczenia klientów. Z dumą i zaangażowaniem obie firmy patrzą w przyszłość, gotowe do nowych wyzwań i sukcesów.

 

Polecane

POMPA ZĘZOWA SEAFLO 12V 500GPH

POMPA ZĘZOWA SEAFLO 12V 500GPH

65,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką58,50 zł brutto
KANISTER 5 L Z AUTOMATYCZNYM LEJKIEM

KANISTER 5 L Z AUTOMATYCZNYM LEJKIEM

49,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką44,10 zł brutto
POMPA WODY ZANURZENIOWA LINIOWA 12V 11,5 L/MIN

POMPA WODY ZANURZENIOWA LINIOWA 12V 11,5 L/MIN

79,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką71,10 zł brutto
POMPA WODY CIŚNIENIOWA 12V  3,8 L/MIN  2,8 BAR

POMPA WODY CIŚNIENIOWA 12V 3,8 L/MIN 2,8 BAR

109,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką98,10 zł brutto
POMPA WODY CIŚNIENIOWA  12V 10 L/MIN 1,2 BAR

POMPA WODY CIŚNIENIOWA 12V 10 L/MIN 1,2 BAR

349,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką314,10 zł brutto
POMPA ZĘZOWA AUTOMATYCZNA SEAFLO 12 V

POMPA ZĘZOWA AUTOMATYCZNA SEAFLO 12 V

139,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką125,10 zł brutto
POMPA WODY CIŚNIENIOWA SEAFLO 12V 17L/MIN

POMPA WODY CIŚNIENIOWA SEAFLO 12V 17L/MIN

349,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką314,10 zł brutto
POMPA WODY ZANURZENIOWA SEAFLO 12 V 12 L/MIN

POMPA WODY ZANURZENIOWA SEAFLO 12 V 12 L/MIN

53,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką47,70 zł brutto
POMPA WODY CIŚNIENIOWA 12V 4,3 L/MIN  2,4 BAR

POMPA WODY CIŚNIENIOWA 12V 4,3 L/MIN 2,4 BAR

119,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką107,10 zł brutto
BULAJ OKRĄGŁY OTWIERANY 265 MM PCV

BULAJ OKRĄGŁY OTWIERANY 265 MM PCV

169,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką152,10 zł brutto
TOALETA JACHTOWA ELEKTRYCZNA 12V Z MACERATOREM SEAFLO

TOALETA JACHTOWA ELEKTRYCZNA 12V Z MACERATOREM SEAFLO

1 299,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką1 169,10 zł brutto
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 101 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
super
2024-05-28
Wszystko w porządku. Zakupiony asortyment taki jak w opisie. Polecam.
pixel