Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TOALETY JACHTOWE SFA SANIMARIN

2022-03-13
TOALETY JACHTOWE SFA SANIMARIN

Toalety Jachtowe SFA Sanimarin

Założona w roku 1958 firma SFA Sanimarin, zrewolucjonizowała rynek wyposażenia sanitarnego przeznaczonego do łodzi i jachtów oraz toalet morskich wykorzystywanych w jednostkach morskich. Firma Sanimarin opracowując rozdrabniacz do toalet jachtowych i WC morskich, znanego również pod nazwą Sanibroyeur SFA. Produkty Sanimarin SFA oprócz zastosowań morskich i jachtowych, pozwalają obecnie instalować toalety, łazienki, kuchnie lub pralnie w całym domu i bez konieczności przeprowadzania poważnych prac. Firma, będąca liderem na swoim rynku we Francji, jest dziś obecna na terenie całego świata. A wiele produktów z oferty SFA Sanimarin dostępne są w sklepie żeglarskim Szopeneria. Podstawow linie produktów do jachtów i przemysłu stoczniowego oparte są o toalety z rozdrabniaczem, maceratorem.

Oferta SANIMARIN SFA, obejmująca automatyczne toalety i pompy przeznaczone do instalacji na jednostkach pływających, spełnia wszystkie potrzeby w zakresie wyposażenia sanitarnego sektora morskiego.

Linia kompaktowa toalet jachtowych. Modele toalet o obniżonej wysokości do zainstalowania na podwyższeniu.

  • Sanimarin Exclusive Short. Kompaktowy i elegancki model  toalety jachtowej należący do tej linii produktów, przeznaczony do mniejszych łodzi motorowych i żaglowych.
  • Sanimarin Maxlite+ Toaleta, rozdrabniacz SFA, zastępująca dotychczasowe WC ręczne niezależnie od początkowej konfiguracji.
  • Sanimarin Maxlite+S Dzięki zastosowaniu wody pokładowej pod ciśnieniem, ta cicha toaleta zapewnia maksymalny komfort. Wysoka wydajność i możliwość dostosowania do każdej konfiguracji.
  • Sanimarin 31 Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo mieści się w ciasnych przestrzeniach.

Linia Silence. Modele cichych WC do montażu podłogowego, dla identycznego komfortu zarówno na morzu, jak i na lądzie.

  • Sanimarin 43 Dzięki swoim prostym i wyrafinowanym liniom z łatwością mieści się w każdej przestrzeni.
  • Sanimarin Exclusive Medium. Najbardziej luksusowy model w tej linii produktów

Linia pomp rozdrabniających. Niezbędna do zainstalowania prysznica lub zlewu pompa Sanimarin zapewnia odzyskiwanie ścieków na pokładzie łodzi.

  • Pompa Sanimarin. Zapewnia odprowadzanie ścieków z łodzi.

Linia Profesjonalna toalet jachtowych. Linia toalet przeznaczonych dla łodzi dysponujących dużą mocą elektryczną.

  • Sanimarin Exclusive Medium PRO Kompletna gama WC do zastosowań morskich, spełniająca wszystkie potrzeby. 2 systemy sterowania do wyboru Łatwość użytkowania Pokładowe przyłącze wody pod ciśnieniem Specjalistyczna wiedza firmy SFA w dziedzinie rozdrabniania
  • Sanimarin 4 PRO Kompletna gama WC do zastosowań morskich, spełniająca wszystkie potrzeby.
  • Sanimarin 43 PRO Kompletna gama WC do zastosowań morskich, spełniająca wszystkie potrzeby.

SANIMARIN SFA: wysokowydajny, nowoczesny, wygodny, cichy, łatwy w użyciu sprzęt sanitarny dla wszystkich miłośników morza, od użytkowników zawodowych aż po prywatnych właścicieli łodzi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 101 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
super
2024-05-29
jak zawsze idealnie . Perfekcyjny sklep >>>
pixel