Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pozostałe

( ilość produktów: 17 )

Kategoria "Instalacja gazowa - pozostałe" w sklepie żeglarskim oferuje różne akcesoria i części do instalacji gazowej na jachcie. Wśród produktów znajdują się opaski, reduktory, trójniki, złącza, przewody, węże oraz wiele innych.

Opaski służą do łączenia przewodów gazowych i zabezpieczania ich przed przesuwaniem się lub odrywaniem. Reduktory redukują ciśnienie gazu w butli do ciśnienia roboczego, który jest potrzebny do urządzeń gazowych na jachcie. Trójniki pozwalają na podłączenie kilku urządzeń gazowych do jednej linii. Złącza służą do łączenia przewodów gazowych, a przewody i węże to elementy, które umożliwiają doprowadzenie gazu do poszczególnych urządzeń.

Wszystkie oferowane produkty w kategorii "Instalacja gazowa - pozostałe" są odpowiednio oznakowane i spełniają normy bezpieczeństwa, co gwarantuje bezpieczną eksploatację instalacji gazowej na jachcie.

Kategoria "Instalacja gazowa pozostałe" w sklepie żeglarskim obejmuje różnego rodzaju akcesoria i elementy potrzebne do poprawnej instalacji i użytkowania gazu na jachcie. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • Opaski - służą do łączenia elementów instalacji gazowej ze sobą oraz do mocowania rur i przewodów do jachtu. W ofercie sklepu żeglarskiego można znaleźć opaski wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, metal czy gumowa pianka.
  • Reduktory - umożliwiają zmniejszenie ciśnienia gazu w instalacji i dostosowanie go do potrzeb urządzeń gazowych na jachcie. Dostępne są różne rodzaje reduktorów, w zależności od ciśnienia gazu, który mają przetwarzać.
  • Trójniki - służą do rozgałęziania przewodów gazowych i umożliwiają podłączenie większej liczby urządzeń gazowych do jednej instalacji.
  • Złącza - pozwalają na bezpieczne łączenie elementów instalacji gazowej, na przykład przewodów, zaworów czy reduktorów. W ofercie sklepu żeglarskiego można znaleźć różne rodzaje złącz, w tym m.in. złącza gwintowane czy złącza szybkozłączne.

Wszystkie elementy instalacji gazowej na jachcie powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości i spełniać odpowiednie normy bezpieczeństwa. W sklepie żeglarskim można znaleźć szeroki wybór akcesoriów do instalacji gazowej, pochodzących od renomowanych producentów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
Okok
2024-05-15
Prawidłowa
pixel