Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wtyczki i gniazda kempingowe i jachtowe 230V

2022-11-01
Wtyczki i gniazda kempingowe i jachtowe 230V

Wtyczki i gniazda kempingowe i jachtowe 230V

Jeśli masz tylko jedno gniazdo, ale chcesz podłączyć wiele wtyczek lub musisz zlikwidować odległość między gniazdem a urządzeniem, znajdziesz rozwiązanie swojego problemu w sklepie Szopeneria. Ponieważ tutaj znajdziesz szeroką gamę wielu wtyczek i gniazd z przełącznikami. Dzięki temu jesteś wszędzie dobrze zaopatrzony w energię elektryczną. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów nowy rozdzielacz elektryczny bezpośrednio online.

Różne typy złączy CEE i Schuko

Sklep Szopeneria posiada szeroką gamę złączy 230V CEE i Schuko . Główna różnica polega na materiale, z którego są wykonane. Szopeneria posiada złącza gumowe i z twardego plastiku. Zaletą gumowej wtyczki 230V jest to, że można jej używać również na zewnątrz. Sklep Szopeneria.pl posiada również przejściówki z gniazd CEE na Schuko, które można wpiąć do gniazdka na kempingach, w marinach jachtowych, co od razu daje dodatkową opcję, taką jak: np.: Ochrona przeciwprzepięciowa: Wkładając wtyczkę z ochroną przeciwprzepięciową do gniazdka, chronisz swoje urządzenia przed przeciążeniem napięcia.
Z portem USB: Jeśli używasz takiej wtyczki, masz tę zaletę, że zachowujesz gniazdo, ale możesz również podłączyć inne urządzenie bezpośrednio do portu USB.
Adapter podróżny: Nie we wszystkich krajach znajdziesz znane gniazdka. Aby nadal być dobrze zaopatrzonym w energię elektryczną, należy wcześniej zapakować odpowiedni adapter podróżny.

Listwa zasilająca z wtyczką CEE

W sklepie Szopeneria znajdziesz również szeroką gamę gniazd wielokrotnych. Posiadamy duży wybór różnych wzorów:

Liczba połączeń: Wielokrotna listwa zasilająca 230V jest zawsze wyposażona do ośmiu połączeń z gniazdami Schuko.
Długość kabla: Listwa zasilająca do kempingu jest zawsze wyposażone w odpowiednio długi kabel zasilający. Są one dostępne w różnych długościach, dzięki czemu zawsze możesz pokonać żądaną odległość.
Uziemione i nieuziemione: Większość listew zasilających ma uziemione gniazda, niektóre mają gniazda nieuziemione. Zanim zdecydujesz się na zakup listwy zasilającej, ważne jest, aby dokładnie się mu przyjrzeć.
Gniazdo z wyłącznikiem: Wiele listew zasilających jest wyposażonych w praktyczny wyłącznik. Przełącznik świeci w ciemności, umożliwiając natychmiastowe wyłączenie całego zasilania listwy zasilającej.
Z wyjściami USB: Szopeneria posiada również szereg gniazd, które mają wyjścia USB. W tych można m.in. wygodnie naładować telefon komórkowy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 104 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Super , polecam wszystkim miła i fachową obsługą z podwózką włącznie :)
2024-05-29
Wszystko ok!! POLECAM
pixel