Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kosze do odbijaczy

( ilość produktów: 20 )

KOSZE ODBIJACZY DO JACHTU - CO MOŻEMY ZYSKAĆ DZIĘKI ZAKUPOWI KOSZY DO ODBIJACZY ?

Zyskujemy porządek na jachcie, chyba nikt nie chce pływać kiedy kilka odbijaczy cięgle leży w kokpicie i po każdym zwrocie lub na dużej fali przetaczają się po pokładzie. Zyskujemy miejsce w ciasnych bakistach łodzi. Kosze na odbijacze pozwalają na szybkie ich użycie w razie potrzeby, są dostępne od zaraz. Dobrze rozmieszczone na pokładzie kosze do odbijaczy zapewniają szybki i bezpieczny dostęp do odbijaczy które służą do asekuracji podczas wchodzenia do przystani w szczególności kiedy przy kej jest mało miejsca.

DO CZEGO SŁUŻĄ KOSZE DO ODBIJACZY

Kosze odbijaczy służą do przechowywania odbijaczy w czasie pływania. Jachty żaglowe i motorowe posiadają ograniczoną powierzchnię bakist a odbijacze są dość duże i przechowywanie ich w bakistach jest trudne ze względu na ich rozmiary

Odbijacze to nic innego jak napompowane balony tyle że materiał jest grubszy i mieszanka trochę inna. Obecnie większość odbijaczy produkowane jest z poliuretanu. Jest to bardzo łatwe w obróbce tworzywo, bardzo wytrzymałe na rozrywanie i ściskanie ale pozostające bardzo elastyczne. Idealnie sprawdza się do produkcji pompowanych odbijaczy oraz ochraniaczy pomostowych. 

Kosze do odbijaczy wykonuje się ze stali nierdzewnej . Są to pręty lub cienkie płaskowniki. Odpowiednio ukształtowane tworzą kosze do odbijaczy. Kosz na odbijacze można łączyć po dwa lub trzy na jedną stronę i montować do słupka relingu lub na reling. Uchwyty i klamry do montażu koszy należy dobierać do grubości słupka relingu lub poręczy relingu, przechowywanie odbijaczy w koszach daje dodatkowo bardzo ładny efekt wizualny. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko i sprawnie!
2024-05-15
Bezproblemowo i szybko
pixel